KPP Zakopane - remont tarasu i pomieszczeń budynku w kompleksie
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00339246
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00339246/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-30 14:15
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1fdea483-6969-11ec-ae77-fe331fedffdc
- Identyfikator
- 6750005594
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00339246 z dnia 2021-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
KPP Zakopane - remont tarasu i pomieszczeń budynku w kompleksie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351081570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mogilska 109
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-571
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.fundusze@malopolska.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://malopolska.policja.gov.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
KPP Zakopane - remont tarasu i pomieszczeń budynku w kompleksie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fdea483-6969-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00339246
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005906/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 KPP Zakopane - remont tarasu i pomieszczeń budynku w kompleksie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty (…) a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
W poprzednio prowadzonym postępowaniu - ZP.25.2021 – postepowanie prowadzone w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 ust. 1, nie została złożona żadna oferta, pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: cds-148610-dd79616c-ccf7-11eb-911f-9ad5f74c2a25
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.63.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 308576,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont tarasów, balkonów, stropodachu i ścian przyziemia budynków w kompleksie zabudowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.Zakres zamówienia obejmuje m.in. wykonanie remontu tarasów, balkonów, stropodachu, elewacji, ścian wewnętrznych i ścian przyziemia budynków w kompleksie zabudowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. Przedmiot zamówienia obejmuje więc wykonanie prac remontowych m.in. w zakresie:1. Balkony w budynku mieszkalnym, pomieszczenia wewnętrzne 2. Stropodachy w budynku administracyjnym, pomieszczenia wewnętrzne, elewacja. 3. Ściany przyziemia w południowo-wschodnim narożniku, elewacja.4. Tynki ścian wewnętrznych.5. Wymianę zalanej części instalacji elektrycznej i teletechnicznej. W ramach remontu nie przewiduje się zmian konstrukcyjnych – zakładane prace polegają na wykonaniu odpowiednich warstw stropodachów i ścian, które zapewnią odporność na czynniki atmosferyczne oraz bezawaryjne działanie obiektu. Zakłada się usunięcie istniejących zużytych i zniszczonych warstw powierzchni i wykonanie ich na nowo w poprawnej technologii. Dostarczony przez Zamawiającego projekt wykonawczy będzie podstawą do opracowania przez Wykonawcę własnego Projektu warsztatowego pokryć dachowych. W związku z brakiem dokumentacji archiwalnej konieczna jest weryfikacja przyjętych założeń projektowych po wykonaniu pełnego demontażu istniejących warstw. Wykonawca zobowiązany jest do uzgodnienia przed rozpoczęciem realizacji opracowanego przez siebie Projektu warsztatowego z Nadzorem Autorskim w zakresie formy, doboru materiałów, kolorystyki i sposobu funkcjonowania.Prace prowadzone będą na obiekcie wpisanym do rejestru zabytków województwa małopolskiego. W związku z tym wymagane będzie posiadanie przez Kierownika budowy oraz Kierownika robót stosownych zaświadczeń uprawniających do prowadzenia prac przy obiektach zabytkowych. W ramach prowadzenia prac Wykonawca zobowiązany będzie dokonywać wszelkich wymaganych zawiadomień Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45216110-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do negocjacji warunków umowy został zaproszony Wykonawca: ArcoSystem Spółka z o.o., ul. Unii Europejskiej 34, 32-600 Oświęcim.Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosi 285 000,00 zł.
W odpowiedzi na zaproszenie do negocjacji firma ArcoSystem Spółka z o.o. złożyła ofertę z ceną 697 636,07 zł
Zamawiający nie ma możliwości sfinansowania zamówienia z uwagi na brak środków.
Postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 ust. 3) ustawy Pzp: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena (…) najkorzystniejszej oferty (…) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2021-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |