Zakup wraz z dostawą pojemników jednorazowych na żywność

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00163128
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00163128/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-26 11:05
Lokalizacja
Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1fe2e27c-1292-4766-a634-960fe51ef892
Identyfikator
8711536472
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojemniki na żywność

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00163128 z dnia 2025-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup wraz z dostawą pojemników jednorazowych na żywność

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304361

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 1

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 644 32 45

1.5.8.) Numer faksu: 14 644 32 45

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zozdt.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozdt.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zozdt

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup wraz z dostawą pojemników jednorazowych na żywność

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fe2e27c-1292-4766-a634-960fe51ef892

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00163128

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00009872/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Zakup wraz z dostawą pojemników jednorazowych na żywność

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00123836

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4/25/ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 198620,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pojemniki jednorazowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 39221130-7 - Pojemniki na żywność

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 19.03.2025 r. Zamawiający dokonał wybory najkorzystniejszej oferty złożonej przez firmę PACKMAN Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 4, 05-119 Łajski, NIP: 5361932408. W dniu 24.03.2025 r. Zamawiający otrzymał informację od Wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, że odstępuje od zawarcia umowy.
W niniejszym postępowaniu pozostałe oferty podlegały odrzuceniu. Wobec powyższego Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu niniejszego postępowania.
2025-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy