Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2021/2022 zamieszkałych na terenie Gminy Sokółka

Gmina Sokółka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00339424
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-30 14:38
Lokalizacja
Sokółka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5451815942
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie publicznego transportu drogowego

Wykonawcy

4 przyznane

MPJ TRANSPORT PAWEŁ RAGIEL, JÓZEF BAŁAKIER SPÓŁKA JAWNABiałystok, PL
60 505,92 PLN
MPJ TRANSPORT PAWEŁ RAGIEL, JÓZEF BAŁAKIER SPÓŁKA JAWNABiałystok, PL
71 064 PLN
MPJ TRANSPORT PAWEŁ RAGIEL, JÓZEF BAŁAKIER SPÓŁKA JAWNABiałystok, PL
71 064 PLN
MAREK CZAPKOWSKIBiałystok, PL
46 971,8 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.