Dostawa produktów mięsnych (mięso czerwone i wędliny z mięsa czerwonego oraz mięso drobiowe i wędliny drobiowe).

10 Brygada Logistyczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00339551
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-30 15:00
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7542701518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

Wykonawcy

4 przyznane

WĘDZONKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMyślenice, PL
413 270,3 PLN
WĘDZONKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMyślenice, PL
413 270,3 PLN
WĘDZONKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMyślenice, PL
413 270,3 PLN
WĘDZONKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMyślenice, PL
413 270,3 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.