„Przebudowa drogi gminnej – ulicy Szybowej w Boguszowie - Gorcach”
GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00339740
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00339740/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-30 15:46
- Lokalizacja
- Boguszów-Gorce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-40b0adee-5298-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8862572804
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00339740 z dnia 2021-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej – ulicy Szybowej w Boguszowie - Gorcach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718188
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PL.ODRODZENIA 1
1.5.2.) Miejscowość: Boguszów-Gorce
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@boguszow-gorce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.boguszow-gorce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/boguszow-gorce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej – ulicy Szybowej w Boguszowie - Gorcach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40b0adee-5298-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00339740
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004603/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi gminnej ul. Szybowej w Boguszowie-Gorcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00294226/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi gminnej – ulicy Szybowej w Boguszowie-Gorcach”, zakres prac obejmuje między innymi:
1. roboty przygotowawcze i rozbiórkowe,
2. wykonanie jezdni,
3. wykonanie chodników,
4. wykonanie zjazdów,
5. roboty w zakresie odwodnienia,
6. roboty w zakresie zieleni,
7. roboty wykończeniowe,
8. montaż tablic informacyjnych o dofinansowaniu zgodnie z wytycznymi instytucji dofinansowujących.
UWAGA! Wykonawca ma spełnić wymagania decyzji WIP.613.57.2020 Starosty Wałbrzyskiego (z późniejszymi zmianami), w tym dokonać wycinek i nasadzeń. Treść decyzji dołączono do folderu dokumentacji projektowej.
Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia określają: Dokumentacja Projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbiór Robót Budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie: Zamawiający unieważnia w/w postępowanie ponieważ wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że przeprowadzenie postępowania i wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć.Gmina Miasto Boguszów-Gorce w związku z otrzymaną, przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu, dotacją w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa obwodnicy m. Boguszowa - Gorc”, rezygnuje z realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi gminnej ul. Szybowej w Boguszowie – Gorcach”. Przebudowa ul. Szybowej pokrywa się z planowaną budową obwodnicy miasta Boguszowa - Gorc zaplanowaną do realizacji przez Dolnośląską Służbę Dróg i Kolei we Wrocławiu. W związku z wyżej opisaną sytuacją nieracjonalnym byłoby dalsze prowadzenie postępowania przetargowego oraz realizacja inwestycji pn. „Przebudowa drogi gminnej ul. Szybowej w Boguszowie – Gorcach”, ponieważ stanowiłoby to podwójne wydatkowanie środków publicznych.
| 2021-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |