Sukcesywna dostawa żywności do placówek oświatowych oraz GZO-W znajdujących się na terenie gminy Kurzętnik

GMINA KURZĘTNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00339377
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-30 14:32
Lokalizacja
Kurzętnik, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8771475550
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeŻywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneProdukty mleczarskieJajaProdukty głęboko mrożoneWarzywa mrożoneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybRyby wędzoneMięsoDróbWędlinyZboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyPieczywo

Wykonawcy

6 przyznanych

BRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
65 818,59 PLN
BRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
83 150,14 PLN
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
30 982,61 PLN
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
61 610,39 PLN
BRUNO TASSI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
140 278,75 PLN
JAKUB WÓJCICKIUzdowo, PL
39 599,35 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.