Świadczenie usług pielęgniarskich w ramach projektu: „Wsparcie opiekunów nieformalnych osób niesamodzielnych w subregionie tarnowskim" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego
Subregionalne Centrum Wsparcia Opiekunów Nieformalnych Osób Niesamodzielnych Bezpieczna Przystań
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00339917
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-30 20:34
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8733266620
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi świadczone przez pielęgniarki
Wykonawcy
10 przyznanych
Natalia SzatkoLisia Góra, PL
31 968 PLNAneta-MEDSzczucin, PL
34 560 PLNRenata KumięgaKoszyce Wielkie, PL
34 560 PLNKatarzyna RudnyTarnów, PL
34 560 PLNHanna WalaśTarnów, PL
29 376 PLNMariola WalentowskaTarnów, PL
34 560 PLNAlina KuklińskaTarnów, PL
34 560 PLNEDYTA PAŁACHTarnów, PL
34 560 PLNBożena WyrobekTarnów, PL
34 560 PLNALI-MED. Alina WariasDąbrowa Tarnowska, PL
34 560 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.