Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych na terenie Gminy Osieczna
GMINA OSIECZNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00339915
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00339915/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-30 20:24
- Lokalizacja
- Osieczna, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-90da3a73-5ccb-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6972239128
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00339915 z dnia 2021-12-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych na terenie Gminy Osieczna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSIECZNA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050741
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Powstańców Wielkopolskich 6
1.5.2.) Miejscowość: Osieczna
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-113
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 48 65 535 00 16
1.5.8.) Numer faksu: 48 65 535 06 48
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@osieczna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osieczna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/osieczna1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych na terenie Gminy Osieczna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90da3a73-5ccb-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00339915
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004387/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych na terenie Gminy Osieczna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00315071/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 153775,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres prac przewiduje przebudowę istniejących przejść dla pieszych zlokalizowanych w obszarze zabudowanym:
-Osieczna, ul. Kopernika,
-Osieczna, ul. Kopernika (przy ZS Osieczna),
-Osieczna, ul. Miejska Droga,
-Osieczna, ul. Jeziorkowska
poprzez zastosowanie infrastruktury punktowej dla pieszych takiej jak: rampy krawężnikowe, system fakturowych oznaczeń nawierzchni oraz doświetlenie przejść.
Doświetlenie przejść obejmuje:
-wykonanie WLZ ze złącza kablowo-pomiarowego do zasilenia szafki oświetleniowej,
-montaż słupa wraz z oprawą i źródłem światła,
-ułożenie kabli oświetleniowych.
2. Przedmiot zamówienia jest finansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
W przypadku nieotrzymania dofinansowania Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 310 ustawy Pzp.
3. W odniesieniu do przejścia na ul. Miejska Droga oraz ul. Kopernika Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia badań archeologicznych, na które należy uzyskać odrębne pozwolenie konserwatorskie, prowadzonych w granicach inwestycji podczas realizacji prac ziemnych w następującym zakresie: wyeksplorowaniu warstw i obiektów archeologicznych, które w trakcie inwestycji mogą ulec zniszczeniu.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (dokumentacja techniczna) – stanowiące Załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 14.12.2021 r. Zamawiający wszczął postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia. W dniu 21.12.2021 r. Zamawiający otrzymał informację dotyczącą odmowy dofinansowania inwestycji będącej przedmiotem zamówienia. W tej sytuacji Zamawiający jest zmuszony unieważnić postępowanie z uwagi na brak środków na sfinansowanie zamówienia.Możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu, ponadto brak wystarczających środków finansowych jest okolicznością powodującą, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
| 2021-12-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |