Remonty cząstkowe dróg, placów i chodników, odnowienie i uzupełnienie oznakowania oraz czyszczenie studni chłonnych w 2022 roku

MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00339924
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00339924/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-30 20:54
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-759249c9-5cda-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
5311000938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweOznakowanie drogoweZnaki drogoweRoboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00339924 z dnia 2021-12-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe dróg, placów i chodników, odnowienie i uzupełnienie oznakowania oraz czyszczenie studni chłonnych w 2022 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270347

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zakroczymska 30

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nowydwormaz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.nowydwormaz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.nowydwormaz.pl/public/?id=217139

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty cząstkowe dróg, placów i chodników, odnowienie i uzupełnienie oznakowania oraz czyszczenie studni chłonnych w 2022 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-759249c9-5cda-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00339924

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000070/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Remonty cząstkowe dróg, placów i chodników, odnowienie i uzupełnienie oznakowania oraz czyszczenie studni chłonnych w 2022 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00316236/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WPI.271.1.19.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Remonty cząstkowe dróg, placów i chodników, odnowienie i uzupełnienie oznakowania oraz czyszczenie studni chłonnych w 2022 roku.
2. Prace składające się na przedmiot zamówienia:
1) Wykonanie nawierzchni z żużla hutniczego o grub. 15 cm o pow. 1 m2 – profilowanie i zagęszczanie,
2) Wykonanie nawierzchni z tłucznia o grub. 15 cm o pow. 1 m2 – profilowanie i zagęszczanie,
3) Wykonanie nawierzchni z przekruszu betonowego o grub. 15 cm o pow. 1 m2 – profilowanie i zagęszczanie,
4) Remont nawierzchni z tłucznia lub żużla hutniczego o pow. 1 m2 – uzupełnienie, profilowanie i naprawa,
5) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej masą grysowo – żwirową na gorąco o pow. 1 m2 i grubości 1 cm,
6) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej masą grysowo-żwirową „na zimno” o gr. 1 cm i pow. 1 m2,
7) Remont cząstkowy spękanej nawierzchni bitumicznej o pow. 1 m2 przy użyciu emulsji asfaltowej na gorąco i grysów,
8) Korytowanie o głębokości 15 cm na pow. 1 m2 wraz z wywiezieniem urobku,
9) Rozebranie podbudowy betonowej lub tłuczniowej o gr. 15 cm o pow. 1 m2 wraz z wywiezieniem urobku,
10) Remont chodnika z kostki betonowej kolorowej o gr. 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej o gr. 5 cm o pow. 1m2,
11) Remont zjazdu, jezdni lub parkingu z kostki brukowej betonowej szarej o gr. 8 cm na podbudowie z tłucznia łamanego o gr. 15 cm i podsypce cementowo-piaskowej o gr. 5 cm o pow. 1 m2
12) Remont nawierzchni z płyt ażurowych EKO 10x40x60 na podsypce piaskowej o grubości 5 cm,
13) Remont chodnika z płytek betonowych 35x35, płyt 50x50 lub kostki (materiał przekazany przez Zamawiającego) na podsypce cementowo-piaskowej o gr. 5 cm (materiał zapewniony przez Wykonawcę) o pow. 1m2,
14) Wymiana krawężnika 100x30x15 na podbudowie betonowej z oporem za 1 mb,
15) Wymiana obrzeża 100x30x8 na podbudowie betonowej z oporem za 1 mb,
16) Regulacja wysokościowa studzienki kanalizacji sanitarnej, teletechnicznej lub wpustu ulicznego,
17) Regulacja wysokościowa zaworu wodociągowego lub gazowego,
18) Odtworzenie rowu odwadniającego o głębokości do 1 m wraz ze skarpowaniem poboczy,
19) Wykonanie studni chłonnej o głębokości 3 m i średnicy 1200 mm,
20) Wykonanie studzienki ściekowej wraz z osadnikiem bez syfonu oraz z kanałem rurowym o średnicy zewnętrznej 160 mm łączonym na wcisk o długości 5 mb,
21) Cena zakupu oznakowania pionowego – znak A-7 wielkości średniej z folii odblaskowej, typ 2,
22) Cena zakupu oznakowania pionowego – znak kat. D-6 wielkości średniej z folii odblaskowej, typ 2,
23) Cena zakupu oznakowania pionowego z folii odblaskowej typ 1, I generacji, znak kat. A, B, C, D,
24) Cena zakupu oznakowania pionowego z folii odblaskowej typ 1, I generacji, wielkości średniej znak kat. D, E, F, G, T i U,
25) Cena zakupu wygrodzenia typu U-11 lub U-12,
26) Cena zakupu słupka blokującego U-12c wraz z montażem,
27) Cena zakupu tabliczki z nazwą ulic ronda lub placu wg wzoru i specyfikacji,
28) Cena zakupu słupka wsporczego z rury o grub. 2", malowanego proszkowo wraz z montażem,
29) Montaż lub demontaż tarczy znaku,
30) Montaż lub demontaż wygrodzeń,
31) Malowanie maszynowe znaków poziomych przy użyciu farb odblaskowych z mikroelementami szklanymi, malowanie znaków poprzecznych, podłużnych, uzupełniających oraz strzałek,
32) Malowanie maszynowe znaków poziomych przy użyciu farb odblaskowych, malowanie miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych na niebiesko,
33) Ręczne czyszczenie studni chłonnych, usunięcie zanieczyszczeń do warstwy przepuszczalnej ułożenie geowłókniny i warstw filtracyjnych,
34) Ręczne czyszczenie studni osadczych usunięcie zanieczyszczeń do dna studni wraz z udrożnieniem kanału rurowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

34992200-9 - Znaki drogowe

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożono 1 ofertę, która podlega odrzuceniu na postawie art. 226 ust 1 pkt 3 i 6 ustawy
2021-12-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane