BUDOWA OŚWIETLENIA PRZY DRODZE GMINNEJ NR 105957L W MIEJSCOWOŚCI PIOTROWICE WIELKIE

GMINA GARBÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00267597
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00267597/02
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-15 10:10
Lokalizacja
Garbów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-492c28ed-2bf7-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7132884258
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

ROMAN DĘBOWSKIMarki, PL · lot 0
168 891,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00267597 z dnia 2021-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA OŚWIETLENIA PRZY DRODZE GMINNEJ NR 105957L W MIEJSCOWOŚCI PIOTROWICE WIELKIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GARBÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019767

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowskie Przedmieście 50

1.5.2.) Miejscowość: Garbów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-080

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 815018063

1.5.8.) Numer faksu: 815018070

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@garbow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uggarbow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://garbow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA OŚWIETLENIA PRZY DRODZE GMINNEJ NR 105957L W MIEJSCOWOŚCI PIOTROWICE WIELKIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-492c28ed-2bf7-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00267597

2.6.) Wersja ogłoszenia: 02

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002849/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa oświetlenia drogowego w pasie drogi gminnej nr 105957L w miejscowości Piotrowice Wielkie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00230582/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.2710.OŚW.PIOTR.12.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 196704,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
„Budowa oświetlenia drogowego przy drodze gminnej nr 105957 L w
w miejscowości Piotrowice Wielkie , gmina Garbów”

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oświetlenia drogi gminnej nr 105957 L w miejscowości Piotrowice Wielkie ,
Zakres wykonywanych robót obejmuje:
a) Wykonanie zasilenia projektowanego oświetlenia drogowego wydzielonego,
b) budowa linii kablowych oświetleniowych zasilających słupy oświetleniowe kablem typu YAKXS 4 x35 mm2.
c) wykonanie uziemień projektowanych słupów oświetleniowych,
d) wykonanie przewiertów sterowanych,
e) montaż słupów oświetleniowych
f) montaż opraw oświetleniowych,
g) pomiary kontrolne elektryczne,
h) uruchomienie oświetlenia.


Wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną i zatwierdzoną dokumentacją techniczną, przedmiarem robót specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, stanowiące załącznik Nr. 10 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168891,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 426573,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168891,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ESCO PROJEKT Roman Dębowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7181716503

7.3.3) Ulica: M. Małachowskiego 1/107

7.3.4) Miejscowość: Marki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-270

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168891,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Aneks nr 1 do umowy z dnia 8 lutego 2022r.
2021-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane