Wykonanie systemu retencji wody deszczowej do nawadniania terenów zielonych na terenie sportowo-kulturalnym przy ul. Kołowej 18 w Warszawie

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00274850
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00274850/02
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-11-18 14:31
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-96e1cc67-4870-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

ZIEL-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
313 650 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00274850 z dnia 2021-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie systemu retencji wody deszczowej do nawadniania terenów zielonych na terenie sportowo-kulturalnym przy ul. Kołowej 18 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ludwika Kondratowicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-983

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: targowek.zzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.targowek.waw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie systemu retencji wody deszczowej do nawadniania terenów zielonych na terenie sportowo-kulturalnym przy ul. Kołowej 18 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96e1cc67-4870-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00274850

2.6.) Wersja ogłoszenia: 02

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000089/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Wykonanie systemu retencji wody deszczowej do nawadniania terenów zielonych na terenie sportowo-kulturalnym przy ul. Kołowej 18

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu w trybie podstawowym (znak sprawy P-31/21) nie złożono żadnej oferty/ art. 305 pkt 2 PZP

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-a0d0f44a-2296-11ec-b885-f28f91688073

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P-36/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 252141,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wybudowanie systemu retencji wody deszczowej do nawadniania terenów zielonych na terenie sportowo-kulturalnym przy ul. Kołowej 18 w Warszawie.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisuje program funkcjonalno - użytkowy stanowiący załącznik nr 6 do Zaproszenia.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie dokumentacji projektowej w tym:
• opracowanie dokumentacji badań podłoża gruntowego w celu ustalenia charakterystyki geotechnicznej oraz warunków wodnych;
• opracowanie koncepcji projektowej na podstawie przekazanego programu funkcjonalno - użytkowego;
• opracowanie projektu technicznego;
• opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych;
• uzyskanie w imieniu Zamawiającego wymaganych opinii, uzgodnień, pozwoleń i innych dokumentów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy;
• zaopatrzenie dokumentacji projektowej w poświadczenie, że dostarczona dokumentacja jest wykonana zgodnie z umową, zasadami współczesnej wiedzy technicznej, obowiązującymi w tym zakresie przepisami oraz zgodnie z polskimi Normami;
• sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie prowadzenia robót budowlanych.
2) Wykonanie robót budowlanych według dokumentacji projektowej w tym:
• przygotowanie terenu pod prowadzenie robót budowlanych;
• budowa systemu retencji wody deszczowej z powierzchni istniejącego budynku użyteczności publicznej;
• budowa systemu pompowego wraz z armaturą sterującą;
• budowa systemu automatycznego nawadniania pobliskich terenów zielonych;
• wykonanie opracowań geodezyjno-kartograficznych oraz czynności geodezyjnych obowiązujących w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, w tym m.in. map powstałych w wyniku geodezyjnej inwentaryzacji.
3) Przekazanie Zamawiającemu dokumentacji dotyczącej odbioru przedmiotu zamówienia, określonej w programie funkcjonalno- użytkowym.
4. W ramach udzielonej gwarancji Wykonawca zobowiązany będzie do nieodpłatnego serwisowania wbudowanych urządzeń w okresie gwarancji od chwili podpisania protokołu końcowego odbioru przedmiotu umowy.
5. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320 t.j.), o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób codziennie wykonujących czynności opisane w Dziale III ust. 3 pkt 2 z wyłączeniem opracowań geodezyjno-kartograficznych, kadry kierowniczej i pracowników administracji. Powyższy warunek zostanie spełniony przez zatrudnienie nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już u Wykonawcy lub Podwykonawcy pracowników. Rodzaj czynności niezbędnych do realizacji zamówienia przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę to wykonywanie robót budowlanych określonych w Dziale III ust. 3 pkt 2 Zaproszenia. Zamawiający wszelkie kwestie związane ze sposobem weryfikacji zatrudnienia, o którym mowa powyżej, w tym: uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymogu oraz sankcje z tytułu nie spełnienia tych wymagań, określono w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiący załącznik nr 1 do Zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 313650,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 313650,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 313650,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ziel-Bud Sp. z o. o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 524 287 82 81

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 313650,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-04-22
2021-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane