Dobudowa windy do budynku Ratusza w Pszczynie przy ul. Rynek 2

Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00245878
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00245878/03
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-10-26 12:04
Lokalizacja
Łąka, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-58740509-fc00-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6380014737
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie windTynkowanieRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

OKNOWENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
849 719,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00245878 z dnia 2021-10-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dobudowa windy do budynku Ratusza w Pszczynie przy ul. Rynek 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Administracja Zasobów Komunalnych w Pszczynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272102830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sznelowiec 12

1.5.2.) Miejscowość: Łąka

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-241

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 210 3529

1.5.8.) Numer faksu: 32 210 3464

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: azk@pszczyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.azk.pszczyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.pszczyna.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dobudowa windy do budynku Ratusza w Pszczynie przy ul. Rynek 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58740509-fc00-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00245878

2.6.) Wersja ogłoszenia: 03

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006747/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Dobudowa windy do budynku Ratusza w Pszczynie przy ul. Rynek 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147959/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZK.291.29.21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 464289,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dobudowa windy do budynku Ratusza w Pszczynie przy ul. Rynek 2.
Zakres robót obejmuje następujące kategorie robót:
1) wykonanie izolacji ciężkiej pionowej murów fundamentowych
2) wykonanie izolacji poziomej ścian fundamentowych metodą iniekcji krystalicznej
3) wykonanie nowej instalacji elektrycznej podłączenia windy
4) wykonanie niewielkiej przebudowy fragmentu instalacji wewnętrznej elektrycznej
5) wykonanie przebudowy ściany zewnętrznej (nowe otwory drzwiowe dla windy)
6) wykonanie fundamentu skrzyniowego, żelbetowego pod windę
7) montaż windy
8) naprawa tynków zewnętrznych we fragmencie przyziemia
9) naprawa podłoża dziedzińca z płytek betonowych
10) montaż szyb ppoż. na oknach budynku Kościoła Ewangelickiego wychodzących na dziedziniec.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45313100-5 - Instalowanie wind

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 849719,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 849719,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 849719,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KONIOR Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: OKNOWENT sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6443500503

7.3.3) Ulica: Mariacka 9

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-014

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 849719,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-10-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane