„Budowa drogi w Leśnictwie Ciechanowiec w km. rob. 0+000-1+250,60”
NADLEŚNICTWO RUDKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00207819
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00207819/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-19 08:27
- Lokalizacja
- Rudka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d905e64c-892d-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
- Identyfikator
- 5430201169
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00207819 z dnia 2024-02-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi w Leśnictwie Ciechanowiec w km. rob. 0+000-1+250,60”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO RUDKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050511747
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Olendzka 31
1.5.2.) Miejscowość: Rudka
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-123
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rudka@bialystok.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rudka.bialystok.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_rudka.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa drogi w Leśnictwie Ciechanowiec w km. rob. 0+000-1+250,60”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d905e64c-892d-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00207819
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00229738/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi w Leśnictwie Ciechanowiec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00519517
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 863794,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi leśnej w Leśnictwie Ciechanowiec.
2. Lokalizacja inwestycji: Leśnictwo Ciechanowiec, dz. nr ewid. 679; 678; 677; 676; 675; 674 obręb ewidencyjny 0018 Pobikry, gmina Ciechanowiec, powiat wysokomazowiecki.
3. Zakres zamówienia obejmuje: Budowę drogi leśnej oraz wszelkich budowli znajdujących się na trasie jej przebiegu. Teren objęty inwestycją nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, nie podlega ochronie Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, obszary objęte ochroną historyczną, kulturową bądź archeologiczną nie występują. Inwestycja nie znajduje się w obszarze chronionym Natura 2000. Zakres zamierzenia inwestycyjnego obejmuje roboty branży drogowej m.in.
- wykonanie nawierzchni jezdni, poboczy, zjazdów, mijanek i składnic drzewa
z mieszanki niezwiązanej 0/31,5 mm z kruszywa C50/30 gr. 30 cm (10+20 cm);
- wykonanie nasypu z kruszywa naturalnego gr. zmienna (w miejscu podniesienia niwelety);
- wykonanie warstwy mrozoochronnej z piasku gr. 10 cm;
- wykonanie warstwy odcinającej z piasku gr. 10 cm;
- odwodnienie odbywać się będzie poprzez powierzchniowy spływ wody na tereny przyległe biologicznie czynne.
Po budowie parametry techniczne drogi będą wynosić:
- klasa drogi – droga leśna (wewnętrzna);
- Vp =30 km/h;
- dł. projektowanego odcinaka 1250,60 m;
- odcinek szlakowy;
- szer. jezdni 3,50 m;
- szer. poboczy – po 0,75 m str. L+P;
- wymiary składnic drzew 7,00m x 40,00 m;
- wymiary mijanek – 3,00 x 23,00 m;
- obciążenie ruchem – KR1 (spełnia wymagania nośności G1, o module sprężystości (wtórnym) nie mniejszym niż 100 MPa i nacisku na oś min. 8t.)
Planowana inwestycja wpłynie na podniesienie parametrów technicznych i eksploatacyjnych, polepszy komfort jazdy, zwiększy bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi oraz poprawi odprowadzanie wód opadowych. Istniejący układ komunikacyjny na szlaku leśnym i istniejących zjazdach na działy leśne nie ulegnie zmianie, tj. do obsługi pojazdów związanych z gospodarką leśną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 929963,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1963018,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 929963,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Paweł Kunicki
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Kuniccy- Robert Kunicki - wspólnik s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5432184469
7.3.3) Ulica: Binduga 38
7.3.4) Miejscowość: Brańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 17-123
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 929963,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-06-15| 2024-02-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |