Budowa szkoły podstawowej ośmioklasowej w Rudołowicach
Gmina Roźwienica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00207844
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00207844/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-19 08:31
- Lokalizacja
- Roźwienica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a57b060-a49b-11ee-948d-82b0c04ef850
- Identyfikator
- 7922033879
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00207844 z dnia 2024-02-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa szkoły podstawowej ośmioklasowej w Rudołowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Roźwienica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900387
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Roźwienica
1.5.2.) Miejscowość: Roźwienica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-565
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166225822
1.5.8.) Numer faksu: 166225822
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug_rozwienica@pro.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rozwienica.itl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rozwienica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa szkoły podstawowej ośmioklasowej w Rudołowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a57b060-a49b-11ee-948d-82b0c04ef850
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00207844
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00023856/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa szkoły podstawowej ośmioklasowej w Rudołowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00572322
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa szkoły podstawowej ośmioklasowej w miejscowości Rudołowice gm. Roźwienica.
W zaprojektowanym i wybudowanym obiekcie uczyć się będzie 150 uczniów oraz pracować będzie 20 osób nauczycieli i obsługi.
Budynek należy zaprojektować i wybudować zgodnie z obowiązującymi przepisami i warunkami technicznymi oraz wyposażyć obiekt w sprzęty i urządzenia zgodnie z Programem Funkcjonalno Użytkowym i załącznikami do niego
Na przedmiot zamówienia składa się:
Projekt architektoniczno - budowlany 1 kpl ( trzy egzemplarze papierowe oraz egzemplarz w formie elektroniczne)
Projekt techniczny 1 kpl ( trzy egzemplarze papierowe oraz egzemplarz w formie elektroniczne)
Specyfikacja wykonania i odbioru robót w dwóch egzemplarzach papierowych oraz egzemplarz w formie elektronicznej
Kosztorys inwestorski w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej
Budynek szkoły podstawowej wraz z wyposażeniem 1 kpl
Projekt realizowany jest przy współudziale środków z inwestycyjnego Rządowego Funduszu Polski Ład.
Wykonawca inwestycji zapewnia finansowanie w części niepokrytej udziałem własnym Wnioskodawcy, na czas poprzedzający wypłaty z Promesy z jednoczesnym zastrzeżeniem , że zapłata wynagrodzenia Wykonawcy inwestycji w całości nastąpi po odbiorze końcowym inwestycji przez Beneficjenta.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
48820000-2 - Serwery
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
48823000-3 - Serwery plików
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
51000000-9 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
39112000-0 - Krzesła
39121100-7 - Biurka
39161000-8 - Meble przedszkolne
39160000-1 - Meble szkolne
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
39162000-5 - Pomoce naukowe
38510000-3 - Mikroskopy
38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
33793000-5 - Laboratoryjne wyroby szklane
33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne
33696300-8 - Odczynniki chemiczne
38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10997500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15999999,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10997500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Stolarsko-Budowlane Marek Kurpiel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7921665258
7.3.3) Ulica: Tyniowice 66
7.3.4) Miejscowość: Tyniowice
7.3.5) Kod pocztowy: 37-565
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10997500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 32 miesiące
| 2024-02-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |