Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec – etap I

Gmina Skórzec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00208446
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00208446/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-19 10:54
Lokalizacja
Skórzec, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91b21994-bf6e-11ee-9897-f6855eb846c0
Identyfikator
8212393379
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00208446 z dnia 2024-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec – etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skórzec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Siedlecka 3

1.5.2.) Miejscowość: Skórzec

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-114

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminaskorzec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminaskorzec.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-91b21994-bf6e-11ee-9897-f6855eb846c0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec – etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91b21994-bf6e-11ee-9897-f6855eb846c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00208446

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048131/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec w ramach następujących zadań:
1) Zadanie nr 1:
Budowa sieci elektroenergetycznej poniżej 1 kV – napowietrznej linii oświetlenia ulicznego ze słupami oświetleniowymi w miejscowości Ozorów
- budowa stanowiska słupowego linii napowietrznej oświetleniowej – 4 szt.
- budowa linii napowietrznej oświetlenia ulicznego – 160 m /164 m
2) Zadanie nr 2:
Budowa sieci elektroenergetycznej poniżej 1kV – napowietrznej linii oświetlenia ulicznego ze słupami oświetleniowymi w miejscowości Dąbrówka-Wyłazy, ul. Cicha
- budowa stanowisk słupowych linii oświetleniowej – 2 szt.
- montaż linii napowietrznej AsXSn 2x25 – 92 m /95 m
- montaż opraw LED – 2 szt.
3) Zadanie nr 3:
Budowa oświetlenia drogowego (szafa sterownicza SON, montaż opraw) w miejscowości Dąbrówka-Wyłazy, ul. Poziomkowa i ul. Jagodowa
- demontaż opraw oświetleniowych z wysięgnikami – 7 kpl
- demontaż sterowania oświetleniem z rozdzielnicy stacyjnej – 1 kpl
- montaż wysięgników pod linią na uchwytach dystansowych – 7 kpl
- montaż opraw oświetlenia ulicznego LED 42W, 6000lm – 7 szt.
- budowa szafki SON – 1 kpl

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniach 14-16.02.2024 r. występowały problemy, które w znacznym stopniu utrudniały bądź uniemożliwiały korzystanie z platformy e-Zamówień. Awaria systemu teleinformatycznego Portalu e-Zamówień w dniach 14-16 lutego br. spowodowała brak możliwości otwarcia ofert w terminie określonym przez Zamawiającego, m.in. poprzez brak możliwości składania ofert przez Wykonawców jak również poprzez brak możliwości dokonania zmiany tego terminu przez Zamawiającego wobec nieudostępniania ogłoszeń przez Platformę.
2024-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane