Dostawa artykułów papierniczych i galanterii biurowej dla SP ZZOZ w Kozienicach
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOZIENICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00208797
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-19 12:15
- Lokalizacja
- Kozienice, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8121645639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyroby biuroweRóżny sprzęt i artykuły biurowe
Wykonawcy
2 przyznane
EJR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
76 458,32 PLNEJR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
76 458,32 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.