Zaprojektowanie, dostawa wraz z instalacją kompletnej instalacji osuszającej powietrze nawiewane do pomieszczeń laboratorium w budynku CMN.
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00209112
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00209112/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-02-19 13:26
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9a798546-d911-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 9570730409
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00209112 z dnia 2024-02-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zaprojektowanie, dostawa wraz z instalacją kompletnej instalacji osuszającej powietrze nawiewane do pomieszczeń laboratorium w budynku CMN.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dębinki 7
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-952
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@uck.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uck.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie, dostawa wraz z instalacją kompletnej instalacji osuszającej powietrze nawiewane do pomieszczeń laboratorium w budynku CMN.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a798546-d911-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00209112
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00172643
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 107/TP/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją kompletnej instalacji osuszającej powietrze nawiewne.
2. W związku z nadmierną wilgotnością pojawiającą się w Pracowni Chemii Klinicznej, Koagulologii, Analityki Ogólnej i Hematologii - pomieszczenie 0/CLK/03 w budynku CMN I należy zaprojektować oraz wykonać kompletną instalację osuszającą powietrze nawiewane. Praca sekcji osuszającej musi zapewnić w pomieszczeniu Pracowni nie przekraczanie wartości wilgotności względnej powyżej 50%. Pracownia obsługiwana jest przez centralę wentylacyjną I.NL05/I.WL05 (karta doboru centrali w załączeniu do dokumentacji). W karcie doboru podany jest całkowity wydatek centrali = 16 900m3/h. Kanał nawiewny tej centrali w obrębie maszynowni wentylacyjnej rozdziela się na dwa kanały z czego tylko jeden obsługuje pomieszczenie 0/CLK/03 oraz pomieszczenia bezpośrednio sąsiadujące: 0/CLK/02, 0/CLK/03a, 0/CLK/03b, 0/CLK/04, 0/CLK/05. Kanałem przepływa 12 900m3/h i to należy przyjąć do doboru i wykonania układu osuszania powietrza wentylacyjnego. Centrala I.NL5/I.WL5 pracuje cały czas z pełną wydajnością. Zaprojektowane rozwiązanie nie może zaburzyć/zmniejszyć wydatków powietrza wentylacyjnego centrali I.NL05/I.WL05.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232460-4 - Roboty sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie do składania ofert, tj. do dnia 25.04.2023 do godziny 09:30, zaden z Wykonawców nie złożył oferty w postępowaniu.| 2024-02-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |