Budowa instalacji do utylizacji osadów ściekowych z przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Gromadka
Gmina Gromadka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00209626
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00209626/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-19 15:30
- Lokalizacja
- Gromadka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b2b945db-bad9-11ee-9897-f6855eb846c0
- Identyfikator
- 6121636272
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie ściekówRoboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ściekówWyposażenie oczyszczalni ściekówRoboty instalacyjne w budynkach
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00209626 z dnia 2024-02-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji do utylizacji osadów ściekowych z przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Gromadka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gromadka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390648121
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. Wł. Sikorskiego 9
1.5.2.) Miejscowość: Gromadka
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-706
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ofertyzp@gromadka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gromadka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b2b945db-bad9-11ee-9897-f6855eb846c01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa instalacji do utylizacji osadów ściekowych z przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Gromadka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2b945db-bad9-11ee-9897-f6855eb846c0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00209626
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00014592/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa instalacji do utylizacji osadów ściekowych z przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Gromadka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00075717
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP1.24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa instalacji do utylizacji osadów ściekowych z przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Gromadka.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232420-2 - Roboty w zakresie ścieków
45252100-9 - Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania ścieków
45252200-0 - Wyposażenie oczyszczalni ścieków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w przedmiotowym postępowaniu, do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 16 lutego 2024 r. do godz. 14:00 nie złożono żadnej oferty| 2024-02-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |