Remont ul. Młynarskiej w m. Chruszczewo gm. Ciechanów
Gmina Ciechanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00210956
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00210956/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-20 12:52
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c800932-3db1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5661892908
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00210956 z dnia 2024-02-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ul. Młynarskiej w m. Chruszczewo gm. Ciechanów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ciechanów
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Ciechanów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Fabryczna 8
1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 236722646
1.5.8.) Numer faksu: 236722646
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminaciechanow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminaciechanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.gminaciechanow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ul. Młynarskiej w m. Chruszczewo gm. Ciechanów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c800932-3db1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00210956
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00008710/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Remont ul. Młynarskiej w m. Chruszczewo gm. Ciechanów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00358532
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 728088,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont ul. |Młynarskiej w m. Chruszczewo gm. Ciechanów
Remont ul. Młynarskiej na dz. nr ew. 157/1 w m. Chruszczewo gm. Ciechanów na odcinku w km 0+000,00 do 0+483,40
• Konstrukcja nawierzchni jezdni:
- warstwa ścieralna z mieszanki mineralno-bitumicznej o gr. 4 cm,
- warstwa wyrównawcza z mieszanki mineralno-bitumicznej o gr. 5 cm,
• Chodnik: wymiana chodnika o szerokości 2,0 m oddzielony krawężnikiem drogowym od jezdni po stronie prawej, z kostki brukowej gr. 6 cm w kolorze szarym, obramowanie obrzeżem betonowo wibro- prasowanym o wymiarach 6x20x100 cm.
• Konstrukcja chodnika:
- kostka brukowa w kolorze szarym gr. 6 cm na podsypce cementowo piaskowej 1:4 gr. 4 cm po zagęszczeniu i wypełnieniu spoin piaskiem
- podbudowa z chudego betonu gr. 15cm
- wyrównanie terenu (po zdjęciu humusu gr. 30 cm) warstwą piasku cbr >20% zmiennej grubości
- warstwa odsączająca z piasku (pospółka) gr. 10 cm
- grunt wymieniony na G1 o zmiennej grubości.
• Zjazdy indywidualne- uliczne ze skosami 1,5:1,5 o szerokości 5,0 m z kostki brukowej o gr. 8 cm w kolorze grafitowym, obramowane obrzeżem betonowym wibro- prasowanym o wymiarach 8x30x100 cm.
• Konstrukcja zjazdów indywidualnych:
- kostka brukowa bezspoinowa (bezfazowa) w kolorze grafitowym gr. 8 cm na podsypce cementowo piaskowej 1:4 gr. 5 cm po zagęszczeniu i wypełnieniu spoin piaskiem,
- podbudowa z chudego betonu gr. 15 cm,
- warstwa odsączajaca z piasku (po zdjęciu humusu gr. 30 cm) warstwą piasku cbr >20% zmiennej grubości
- grunt wymieniony na G1 o zmiennej grubości
Uwaga: dopuszcza się na wniosek właścicieli przyległych posesji zmianę lokalizacji (przesunięcie ) zjazdów indywidualnych.
• Odwodnienie: odwodnienie terenu, jezdni i chodnika powierzchniowe w granicach pasa drogowego w części nieutwardzonej – zieleń
Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia :
Szczegółowy opis zawiera załącznik do SWZ przedmiar robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 895548,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1427036,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 895548,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "KOPTRANS" s.c.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Z.U.H. „MARBUD” mgr inż. Mariusz Piętka; Z.U.H. „SEBUD” mgr inż. Sebastian Piętka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 147208436
7.3.3) Ulica: Reutta, 16B
7.3.4) Miejscowość: Ciechanów
7.3.5) Kod pocztowy: 06-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 895548,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-15| 2024-02-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |