Przebudowa drogi powiatowej w miejscowości Wygiełzów i drogi gminnej w miejscowości Bodziejowice - Gmina Irządze.
GMINA IRZĄDZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00211005
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00211005/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-20 13:03
- Lokalizacja
- Irządze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af35b9d9-a642-11ee-a681-52fe4aa7189e
- Identyfikator
- 6492299159
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00211005 z dnia 2024-02-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej w miejscowości Wygiełzów i drogi gminnej w miejscowości Bodziejowice - Gmina Irządze.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IRZĄDZE
1.3.) Oddział zamawiającego: Irządze 124, 42-446 Irządze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398712
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 124
1.5.2.) Miejscowość: Irządze
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-446
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@irzadze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.irzadze.bip.jur.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-af35b9d9-a642-11ee-a681-52fe4aa7189e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej w miejscowości Wygiełzów i drogi gminnej w miejscowości Bodziejowice - Gmina Irządze.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af35b9d9-a642-11ee-a681-52fe4aa7189e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00211005
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00120409/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa drogi powiatowej w miejscowości Wygiełzów i drogi gminnej w miejscowości Bodziejowice Gmina Irządze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00580808
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2032043,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa drogi powiatowej w miejscowości Wygiełzów i drogi gminnej w miejscowości Bodziejowice - Gmina Irządze”
a) Opracowanie obejmuje przebudowę drogi powiatowej w miejscowości Wygiełzów w zakresie:
– usunięcia drzew
– robót rozbiórkowych,
– demontażu ogrodzenia,
– robót ziemnych,
– wykonania stabilizacji podłoża cementem,
– wykonania dolnej w-wy podbudowy z kruszywa kamiennego 0/63,
– wykonania górnej w-wy podbudowy z kruszywa kamiennego 0/31,5,
– wykonania w-wy podbudowy z betonu asfaltowego AC 22P,
– wykonania w-wy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16W,
– wykonania w-wy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S,
– wykonania poboczy z kruszywa kamiennego.
b) Opracowanie obejmuje przebudowę drogi gminnej w miejscowości Bodziejowice w zakresie:
– usunięcia krzaków,
– robót rozbiórkowych,
– robót ziemnych,
– wykonania w-wy odsączającej z pospółki,
– montażu płyt żelbetowych,
– wykonania dolnej w-wy podbudowy z kruszywa kamiennego 0/63,
– wykonania górnej w-wy podbudowy z kruszywa kamiennego 0/31,5,
– wykonania w-wy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16W – jezdnia,
– wykonania w-wy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S – jezdnia + pobocza.
Niniejsze zamówienie realizowane jest w ramach dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz
Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Inwestycja finansowana jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Wstępna Promesa dotycząca dofinansowania inwestycji z programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Edycja3PGR/2021/3099/PolskiLad
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1728551,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2401670,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1728551,41 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANZIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6460009572
7.3.3) Ulica: Lubachowy 68
7.3.4) Miejscowość: Moskorzew
7.3.5) Kod pocztowy: 29-130
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1728551,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
| 2024-02-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |