Wykonywanie usług transportowych wraz z utylizacją odpadów dla potrzeb Zamawiającego w roku 2024.

Gdańskie Nieruchomości

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00211220
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-02-20 13:45
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9570844969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadówUsługi transportu odpadów

Wykonawcy

3 przyznane

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY "BROMIX" SPÓŁKA JAWNA - KASZUBA MIROSŁAW I KASZUBA SŁAWOMIRStraszyn, PL
248 940 PLN
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY "BROMIX" SPÓŁKA JAWNA - KASZUBA MIROSŁAW I KASZUBA SŁAWOMIRStraszyn, PL
248 940 PLN
RAJMUND GÓRAKGdańsk, PL
73 529 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.