Sukcesywna dostawa materiałów biurowych i higienicznych
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00211314
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-20 14:03
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5832580921
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różny sprzęt i artykuły biurowe
Wykonawcy
9 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE EKO DC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄElbląg, PL
55 478,52 PLNWOJCIECH WASYLEWICZGdańsk, PL
127 458,31 PLNWOJCIECH WASYLEWICZGdańsk, PL
127 458,31 PLNWOJCIECH WASYLEWICZGdańsk, PL
127 458,31 PLNSOLVENTUM POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
9504 PLNSUTURA MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
11 906,4 PLN"SIMBHP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL
5904 PLNSUTURA MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
11 906,4 PLNMEDISEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
5257,02 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.