„Budowa 2 stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Grodzisku Mazowieckim”

GMINA GRODZISK MAZOWIECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00212586
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00212586/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-21 11:21
Lokalizacja
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9a4a6035-7ee5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5291745901
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty budowlaneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychKonstrukcje gotoweInstalacje zasilania elektrycznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania systemów zasilania energią elektrycznąŁadowarki

Wykonawcy

1 przyznane

PLUGBOX EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
233 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00212586 z dnia 2024-02-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa 2 stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Grodzisku Mazowieckim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK MAZOWIECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269137

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 12A

1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 227555534

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@grodzisk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.grodzisk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/844750

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa 2 stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Grodzisku Mazowieckim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a4a6035-7ee5-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00212586

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038922/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Zaprojektowanie i budowa 2 stacji ładowania samochodów elektrycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00485330

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.105.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Budowa 2 stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Grodzisku Mazowieckim”.
Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez NFOŚiGW w ramach programu priorytetowego 6.4 Zeroemisyjny transport. Wsparcie infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych i infrastruktury tankowania wodoru.
2. Zakres zamówienia:

W ramach realizacji Przedmiotu Zamówienia Wykonawca zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa zobowiązany będzie w szczególności do następujących czynności związanych z budową, dostawą i montażem stacji ładowania samochodów elektrycznych:
a) Wykonania dokumentacji projektowej budowlanej zgodnie z Prawem Budowlanym wykonawczej i powykonawczej o zakresie i treści dostosowanej do potrzeb zrealizowania Przedmiotu Zamówienia wraz z dokonaniem niezbędnych uzgodnień i uzyskanie stosownych decyzji (opracowana dokumentacja ma umożliwić wykonanie Przedmiotu Zamówienia bez konieczności wykonywania przez Zamawiającego jakichkolwiek dodatkowych projektów, opracowań czy uzgodnień),
b) przekazania dokumentacji technicznej, certyfikatów i zaświadczeń dostarczanych gotowych wyrobów,

c) wykonania Przedmiotu Zamówienia w oparciu o sporządzoną i zatwierdzoną przez Zamawiającego dokumentację,
d) wykonania testowego uruchomienia stacji ładowania samochodów elektrycznych Zamawiającego,
e) przeprowadzenia szkolenia z obsługi systemu i stacji ładowania pojazdów
f) uzyskania pozwolenia na użytkowanie stacji ładowania (po uprzednim badaniu
technicznym przeprowadzonym przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT)) lub jeśli nie jest wymagane pozwolenie na użytkowanie, uzyskanie protokołu UDT z badania technicznego stacji ładowania, dopuszczającego stację ładowania do eksploatacji;
g) montażu barier zabezpieczających urządzenie przed uszkodzeniem mechanicznym,
h) zgodnego z przepisami oznakowania poziomego miejsc na samochody korzystające ze stacji oraz oznakowania pionowego stacji ładowania,
i) uporządkowania terenu po zakończeniu robót,
j) zapewnienia nadzoru autorskiego podczas realizacji robót,
k) pełnej obsługi geodezyjnej oraz sporządzenia geodezyjnej inwentaryzacji
powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ oraz PFU.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45223810-7 - Konstrukcje gotowe

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

31158000-8 - Ładowarki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233454,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 552196,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233454,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PLUGBOX EUROPE SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811999656

7.3.3) Ulica: Ul.: J. H. Dąbrowskiego 77A

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-529

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-02-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane