Dostawa preparatów dezynfekcyjnych i formaliny
WIELKOPOLSKIE CENTRUM PULMONOLOGII I TORAKOCHIRURGII IM. EUGENII I JANUSZA ZEYLANDÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00213187
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-21 13:30
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7811618973
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Wykonawcy
9 przyznanych
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
709 313,56 PLNMedilab Firma Wytwórczo-Usługowa Sp. z o.o.Białystok, PL
47 732,76 PLNSUTURA MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
91 722,3 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
709 313,56 PLNSUTURA MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
91 722,3 PLNSUTURA MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
91 722,3 PLNSUTURA MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
91 722,3 PLNSchulke Polska Sp. z o.o., 02 - 305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 132Warszawa, PL
35 155,41 PLNMEDIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
18 025,31 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.