„Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dobropole Gmina Trzcińsko-Zdrój”.
GMINA TRZCIŃSKO-ZDRÓJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00214253
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00214253/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-22 09:53
- Lokalizacja
- Trzcińsko-Zdrój, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c4fe2b78-b122-11ee-a06e-7a3efa199397
- Identyfikator
- 8581731665
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00214253 z dnia 2024-02-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dobropole Gmina Trzcińsko-Zdrój”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZCIŃSKO-ZDRÓJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684835
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 15
1.5.2.) Miejscowość: Trzcińsko-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-510
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@trzcinsko-zdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.trzcinsko-zdroj.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl/pn/trzcinsko_zdroj1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dobropole Gmina Trzcińsko-Zdrój”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4fe2b78-b122-11ee-a06e-7a3efa199397
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00214253
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00031393
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRG.271.2.2024.IRG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 576033,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przewiduje się przebudowę drogi gminnej w obrębie działki nr 116/1 obręb Dobropole, który swoim zakresem obejmuje wymianę warstw bitumicznych, wykonaniem poszerzenia do szerokości 5,00 m oraz wykonanie 22 zjazdów. Długość przebudowywanej drogi to około budowy nawierzchni w granicach pasa drogowego wynosi 538,05 m. Jest to droga wewnętrzna o charakterze dojazdowym.
Droga na całym odcinku przebiega po terenie. Szerokość przebudowywanej drogi jest stała i wynosi 3,50 m, wyjątek stanowi odcinek w rejonie budynku OSP oraz na wysokości kościoła. Po wykonaniu warstw bitumicznych należy wykonać prace ziemne polegające na wyrównaniu i wyprofilowaniu poboczy o szerokości 0,75 m oraz obsianiu ich trawą. Projektuje się również odtworzenie poboczy gruntowych z humusu/ziemi urodzajnej obsianych mieszanką traw.
Ze względów na odpowiednie wpisanie drogi w istniejący korytarz nie ma konieczności reprofilacji korytarza, jeżeli jednak po domiarach geodezyjnych wyniknie konieczność ingerencji w rzeźbę terenu, należy powiadomić o tym nadzór autorski, w celu rozwiązania powstałego zagadnienia.
Przewidziano również przesunięcie istniejących wpustów ulicznych deszczowych, tak aby znajdowały się w odległości min. 0,5 m od projektowanej krawędzi jezdni.
Włączenie wpustów ulicznych do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej zaprojektowano z rur kanalizacyjnych o ściankach litych PVC-U klasy S (SDR 34) o sztywności obwodowej 8,0 kN/m2.
Przewody kanalizacyjne i kształtki z niezmiękczonego polichlorku winylu muszą odpowiadać normie PN-EN 1401-1:2009 oraz PN-EN 476:2012. Rury łączone będą na kielichy z uszczelką gumową. Kanalizacja wykonana zostanie z rur o średnicy:
- DN/OD160 mm i grubości ścianki 4,7 mm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 708521,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1026720,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 708521,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „MALDROBUD” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971652742
7.3.3) Ulica: Królewiecka 43
7.3.4) Miejscowość: Myślibórz
7.3.5) Kod pocztowy: 74-300
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca przewiduje możliwość realizacji przedmiotu zamówienia w pełnym zakresie rodzajowym przez podwykonawców z wyłączeniem robót bitumicznych
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 708521,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
| 2024-02-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |