Zagospodarowanie miejsca rekreacji wraz ze stawkiem przy Urzędzie Gminy w Kołaczkowie
Gmina Kołaczkowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00214350
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00214350/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-22 10:13
- Lokalizacja
- Kołaczkowo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33606824-b455-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
- Identyfikator
- 7891707330
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00214350 z dnia 2024-02-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie miejsca rekreacji wraz ze stawkiem przy Urzędzie Gminy w Kołaczkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kołaczkowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258112
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Władysława Reymonta 3
1.5.2.) Miejscowość: Kołaczkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-306
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fundusze@kolaczkowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kolaczkowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kolaczkowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie miejsca rekreacji wraz ze stawkiem przy Urzędzie Gminy w Kołaczkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33606824-b455-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00214350
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008184/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Rewitalizacja stawku przy Urzędzie Gminy w Kołaczkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2. „Wsparcie na wdrażanie operacji8 w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020”. Umowa o przyznaniu pomocy Nr 02463-6935-UM1513847/22 z dn. 20.04.20222.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00040124
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FEZP.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie miejsca rekreacji wraz ze stawkiem przy Urzędzie Gminy w Kołaczkowie, pl. Wł. Reymonta 3, 62-306 Kołaczkowo, działka nr 153/21
Zakres prac obejmuje:
- montaż słupków i ogrodzenia,
- system podlewania zieleni,
- roboty budowlane polegające na ułożeniu chodników z kostki,
- roboty budowlane polegające na ułożeniu chodników,
- roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych,
- budowa oświetlenia – szafka oświetleniowa,
- budowa oświetlenia - linia kablowa,
- zakup i nasadzenie zieleni,
- elementy małej architektury – zakup i posadowienie ławek betonowych w kształcie rozgwiazdy,
- elementy małej architektury – zakup i posadowienie ławek betonowych prostych,
- elementy małej architektury – zakup i montaż tablic informacyjnych obustronny totem z podświetleniem Led,
- elementy małej architektury – zakup i montaż tablice informacyjnych – reklama obustronna informacyjna,
- zakup i posadowienie betonowych koszy na śmieci,
Uwaga! W dołączonej do przetargu LOKALIZACJI Z Zestawieniem – został wrysowany skalniak, który nie jest przedmiotem zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Stosownie do art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Celem takiegouregulowania jest ochrona Zamawiającego przed roszczeniem o zawarcie umowy w przypadku braku środków finansowych. Co do zasady przesłankę unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp odnieść należy do kwoty, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, udostępnionej na stronie internetowej prowadzonego postępowania bezpośrednio przed otwarciem ofert.
Zamawiający udostępnił przed otwarciem ofert informację, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę: 275.000,00 zł brutto.
| 2024-02-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |