wymiana opraw oświetleniowych w budynku domu studenckiego DS1 Olimp przy ul. Rostafińskiego 9 w Krakowie - KC-zp.272-597/23
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00214740
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00214740/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-22 11:56
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f818ad0-6e51-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00214740 z dnia 2024-02-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wymiana opraw oświetleniowych w budynku domu studenckiego DS1 Olimp przy ul. Rostafińskiego 9 w Krakowie - KC-zp.272-597/23
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.dzp.agh.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
wymiana opraw oświetleniowych w budynku domu studenckiego DS1 Olimp przy ul. Rostafińskiego 9 w Krakowie - KC-zp.272-597/232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f818ad0-6e51-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00214740
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00317183/43/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.38 Wymiana opraw oświetleniowych w budynku DS 1 "Olimp" MS
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00451089
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KC-zp.272-597/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budynek DS1 „Olimp” zlokalizowany jest przy ul. Rostafińskiego 9 na terenie Miasteczka Studenckiego AGH w Krakowie. Budynek jest obiektem, wysokim, posiada siedemnaście kondygnacji nadziemnych oraz kondygnację piwnic. Na wszystkich piętrach wysokość pomieszczeń wynosi około 2,5 m. Istniejąca instalacja oświetleniowa jest wykonana głównie w oparciu o oprawy świetlówkowe i częściowo oprawy LED. Oprawy świetlówkowe są wyeksploatowane i nie zapewniają oświetlenia o odpowiednim natężeniu i jakości, w szczególności w korytarzach i na klatce schodowej.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. Demontaż i utylizacja istniejących opraw oświetleniowych.
2. Dostosowanie istniejącego okablowania dla potrzeb montażu projektowanych opraw oświetleniowych (ułożenie nowych i przedłużenie istniejących przewodów).
3. Montaż opraw oświetleniowych.
4. Wykonanie pomiarów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 438264 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 838679,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 488808,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VOLTEL Usługi Elektryczne Łukasz Piech
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6782916991
7.3.3) Ulica: os. Strusia 9/12
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-808
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 488808 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-02-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |