POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO NA SKRZYŻOWANIU NA DK22 W MIEJSCOWOŚCI CZŁUCHÓW W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00215225
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00215225/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-22 13:45
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce4f53e2-c410-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
- Identyfikator
- 5842456536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00215225 z dnia 2024-02-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO NA SKRZYŻOWANIU NA DK22 W MIEJSCOWOŚCI CZŁUCHÓW W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5842456536
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Subisława 5
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-354
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 582456536
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rejon_czluchow@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gddkia.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO NA SKRZYŻOWANIU NA DK22 W MIEJSCOWOŚCI CZŁUCHÓW W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce4f53e2-c410-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00215225
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00091785
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O.GD.Z-11.2411.02.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3473735,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) poszerzenie jezdni drogi krajowej nr 22 na odcinku o długości około 230m,
b) korektę geometrii trasy głównej (korektę łuków poziomych i pionowych),
c) przebudowę skrzyżowania DK22 z al. Akacjową,
d) budowę sygnalizacji świetlnych na skrzyżowaniu DK22 z al. Akacjową,
e) budowę i rozbiórkę przepustów,
f) budowę urządzeń bezpieczeństwa ruchu i wykonanie oznakowania pionowego
i poziomego,
g) budowę i przebudowę, zatok autobusowych i chodników,
h) przebudowę zjazdu na działkę nr 446, obręb Rychnowy,
i) budowę/przebudowę/rozbiórki oświetlenia ulicznego, odwodnienia pasa drogowego, oraz innych kolidujących urządzeń infrastruktury technicznej
i obiektów budowlanych,
j) budowę urządzeń podczyszczających wodę deszczową spływającą
z projektowanego pasa drogowego,
k) budowę kanału technologicznego
l) wycinkę drzew i krzewów kolidujących z rozbudową, zagrażających bezpieczeństwu użytkowników ruchu,
ł) nasadzenie zieleni projektowanej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie przetargowe zostało unieważnione, gdyż nie złożono żadnej oferty.| 2024-02-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |