Przeprowadzenie szkolenia podstawowego dla osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii C+E

POWIATOWY URZĄD PRACY W ZABRZU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00164017
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00164017/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-26 14:07
Lokalizacja
Zabrze, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ff2438a6-5f84-4166-bf3a-220ae8ba0ebd
Identyfikator
6482339012
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia zawodowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00164017 z dnia 2025-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie szkolenia podstawowego dla osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii C+E

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY URZĄD PRACY W ZABRZU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276718433

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Krakowski 9

1.5.2.) Miejscowość: Zabrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-800

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: 322779000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pupzabrze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pupzabrze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ff2438a6-5f84-4166-bf3a-220ae8ba0ebd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność na podstawie ustawy o Promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie szkolenia podstawowego dla osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii C+E

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff2438a6-5f84-4166-bf3a-220ae8ba0ebd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00164017

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00081701/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Szkolenie podstawowe dla osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii C+E

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00150797

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OAIV.271.2.25.KS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 56125 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja szkolenia podstawowego dla osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii C oraz kwalifikacja wstępna przyspieszona dla kategorii C+E. Szkolenie jest skierowane dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zabrzu. Zakres tematyczny szkolenia oraz czas trwania szkolenia - zgodnie z ustawą z dnia
5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami (Dz.U.2024.1210). Planowana ilość osób kierowanych na szkolenie - maksymalnie 15 osób. Osoby będą kierowane na szkolenie sukcesywnie, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w
trakcie obowiązywania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
2025-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi