Przebudowa drogi powiatowej nr 1915E w miejscowości Zawadów
Gmina Bełchatów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00216303
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00216303/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-23 10:17
- Lokalizacja
- Bełchatów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5fb307f9-c1af-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
- Identyfikator
- 7692054368
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00216303 z dnia 2024-02-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1915E w miejscowości Zawadów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bełchatów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648215
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 13
1.5.2.) Miejscowość: Bełchatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugbelchatow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugbelchatow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1915E w miejscowości Zawadów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fb307f9-c1af-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00216303
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031896/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi powiatowej nr 1915E w msc. Zawadów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00089022
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZ.271.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres zamówienia obejmuje przebudowę drogi powiatowej nr 1915E polegającą na budowie chodnika wraz z odwodnieniem i przebudową infrastruktury telekomunikacyjnej w msc. Zawadów:
1) roboty ziemne
2) prace geodezyjne
3) przebudowa infrastruktury teletechnicznej
4) montaż krawężników, oporników na ławie z C12/15 wraz z oporami
5) wykonanie konstrukcji chodnika i zjazdów
6) wykonanie stałej organizacji ruchu
2. Podstawowe parametry przebudowywanego odcinka:
1) długość przebudowywanego odcinka: 723,37m,
2) szerokość chodnika: 2,0m,
3) spadek chodnika: 2% w kierunku jezdni
4) szerokość pobocza: 1,0m,
5) spadek pobocza: 6%
6) konstrukcja chodnika: podbudowa z kruszywa stabilizowanego cementem C1,5/2 (15cm), podsypka PCP1:4 (3cm), kostka betonowa typu behaton z mikrofazą gr.8cm
7) konstrukcja zjazdów: podbudowa z kruszywa stabilizowanego cementem C1,5/2 (15cm), podsypka PCP1:4 (4cm), kostka betonowa z mikrofazą gr.8cm
8) średnica rowu krytego po stronie północnej: DN500
9) średnica studni po stronie północnej: DN1000
10) średnica rowu krytego po stronie południowej: DN315
11) średnica studni po stronie południowej: DN600
12) rowy otwarte umocnione
13) wyloty umocnione ścianką czołową
14) słupy jednorodne pojedyncze i zbliźniaczone o wys. 8,5m
3. Lokalizacja: dz. 188 obręb Zawadów (37)
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa i STWIORB stanowiące załącznik do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy. Przedmiary załączone do dokumentacji projektowej są wyłącznie materiałem pomocniczym. Prace budowlane należy wykonać w oparciu o dokumentację projektową i STWIORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na realizację zadania zamierzał przeznaczyć 1 500 000,00 zł. Cena najniższej oferty wynosi 1642 050,00 zł. Oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Zachodzi zatem uzasadniona przesłanka do unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.| 2024-02-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |