dostawa materiałów opatrunkowych do ZOZ Szczytno
Zespół Opieki Zdrowotnej w Szczytnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00217360
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-23 14:23
- Lokalizacja
- Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7451593187
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Gaza medycznaOpatrunki przylepneOpatrunkiKompresyZestawy opatrunkoweWata medyczna
Wykonawcy
9 przyznanych
'CITONET - POMORSKI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄswarożyn, PL
424 164,55 PLNCEZETEL OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOlsztyn, PL
9983,52 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
33 494,55 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
23 042,25 PLNCEZETEL OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOlsztyn, PL
61 100 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
10 520 PLNTORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL
133 563,02 PLN"BOXMET MEDICAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPIESZYCE, PL
8295 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 520 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.