Dostawa artykułów spożywczych dla potrzeb Domu Pomocy Społecznej w Czachowie w 2023 roku.

Dom Pomocy Społecznej w Czachowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00217417
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-02-23 14:41
Lokalizacja
Ożarów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8631249635
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsneOwoce, warzywa i podobne produktyJajaProdukty głęboko mrożoneProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieRóżne produkty spożywcze

Wykonawcy

6 przyznanych

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "PUBLIMA" LICHOTA & LICHOTA SPÓŁKA KOMANDYTOWAOstrowiec Świętokrzyski, PL
70 679,18 PLN
ALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL
9450 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "PINGWINEK" JERZY ŚWIERCZ, ANNA ŚWIERCZ SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
10 664 PLN
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITAWysokie Mazowieckie, PL
10 664 PLN
ZAKŁAD PRODUKCJI ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH "MISTER" KAROL BINKOWSKI, RYSZARD BINKOWSKI SPÓŁKA JAWNANowa Słupia, PL
43 697,5 PLN
ALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL
48 692,77 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.