Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Gminnego Przedszkola Publicznego Nr 3 im. Kubusia Puchatka w Woli
GMINNE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 3 IM. KUBUSIA PUCHATKA W WOLI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00217732
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-25 19:11
- Lokalizacja
- Wola, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6381773882
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneMięsoDróbWątróbki drobiowePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty mleczarskieOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneRóżne produkty spożywczeProdukty rolnictwa i ogrodnictwaOwoce, warzywa i podobne produktyRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybWarzywa mrożoneZiemniaki i produkty z ziemniaków
Wykonawcy
7 przyznanych
ANDRZEJ BURAKOWSKITychy, PL
43 300 PLNKATARZYNA SAJDOKMiedźna, PL
32 287 PLNSPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W WIEPRZUWieprz, PL
53 091 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
48 578,28 PLNSZYMON PATYNAKatowice, PL
48 578,28 PLNZAKŁADY PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ AMBI M. KARKUT I WSPÓLNICY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBytom, PL
30 682 PLNSZYMON PATYNAKatowice, PL
6500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.