Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w 2024 roku
Gmina Fabianki - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Fabiankach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00218161
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-26 09:54
- Lokalizacja
- Fabianki, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8882892245
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi społeczneUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną
Wykonawcy
10 przyznanych
Violetta Żółtowska - RenieckaNowy Witoszyn 15D, PL
9215 PLNPrzystań zdrowia Wojciech GarstkaMława, PL
87 000 PLNPrzystań zdrowia Wojciech GarstkaMława, PL
84 000 PLNEwa DrzewieckaWłocławek, PL
16 940 PLNAlicja MarkuszewskaWłocławek, PL
11 880 PLNAlicja MarkuszewskaWłocławek, PL
35 640 PLNAlicja MarkuszewskaWłocławek, PL
4455 PLNAlicja MarkuszewskaWłocławek, PL
14 256 PLNAlicja MarkuszewskaWłocławek, PL
11 880 PLNKarolina ZielińskaWłocławek, PL
16 800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.