Promocja Powiatu Mieleckiego poprzez sport w 2024 r.

POWIAT MIELECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00218348
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-02-26 10:35
Lokalizacja
Mielec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8171980506
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie promocji

Wykonawcy

3 przyznane

FKS STAL MIELEC SPÓŁKA AKCYJNAMielec, PL
89 298 PLN
STAL MIELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMielec, PL
27 675 PLN
HANDBALL STAL MIELEC SPÓŁKA AKCYJNAMielec, PL
27 675 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.