„Usługa dowozu dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Wicko do placówek oświatowych w roku szkolnym 2023/2024 realizowaną w oparciu o wykupione przez Zamawiającego imienne bilety miesięczne”
Gmina Wicko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00218370
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-26 10:40
- Lokalizacja
- Wicko, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8411609818
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
Wykonawcy
3 przyznane
RYSZARD FRANKOWSKIŁeba, PL
491 184,95 PLNRYSZARD FRANKOWSKIŁeba, PL
491 184,95 PLNRYSZARD FRANKOWSKIŁeba, PL
491 184,95 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.