Dostawa materiałów biurowych, tonerów i tuszy
UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY im. L. Zamenhofa w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00218373
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-26 10:40
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5422534063
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różny sprzęt i artykuły biurowe
Wykonawcy
10 przyznanych
Grafix K. Olszewska-Piotrowska M. Tyrała spółka jawnaBiałystok, PL
200 562,69 PLNGrafix K. Olszewska-Piotrowska M. Tyrała spółka jawnaBiałystok, PL
200 562,69 PLNGrafix K. Olszewska-Piotrowska M. Tyrała spółka jawnaBiałystok, PL
200 562,69 PLNGrafix K. Olszewska-Piotrowska M. Tyrała spółka jawnaBiałystok, PL
200 562,69 PLNGrafix K. Olszewska-Piotrowska M. Tyrała spółka jawnaBiałystok, PL
200 562,69 PLNTONATUSZU.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
263 584,08 PLNGLOBO GROUP JACEK KANIA, GRZEGORZ KANIA S.C.Kielce, PL
3966,75 PLNTONATUSZU.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
263 584,08 PLNTONATUSZU.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
263 584,08 PLNGrafix K. Olszewska-Piotrowska M. Tyrała spółka jawnaBiałystok, PL
200 562,69 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.