Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w 2024 roku - II postępowanie
Gmina Fabianki - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Fabiankach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00218800
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-26 12:14
- Lokalizacja
- Fabianki, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8882892245
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi społeczneUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną
Wykonawcy
8 przyznanych
Agnieszka PakułaSzpetal Górny, PL
10 800 PLNIwona BocheńskaFabianki, PL
7560 PLNIwona BocheńskaFabianki, PL
16 800 PLNAgnieszka PakułaSzpetal Górny, PL
21 600 PLNKrzysztof DydeckiFabianki 85E, PL
24 000 PLNIwona BocheńskaFabianki, PL
12 000 PLNIwona BocheńskaFabianki, PL
21 600 PLNVioletta Żółtowska - RenieckaNowy Witoszyn 15D, PL
10 260 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.