Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja instalacji elektrycznej w całym budynku szkolnym – ZSP nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim
POWIAT TOMASZOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00452299
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00452299/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-09 11:41
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-925d8dc5-8c3f-46e7-b3d6-ee2655aae6bc
- Identyfikator
- 7732321115
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00452299 z dnia 2024-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja instalacji elektrycznej w całym budynku szkolnym – ZSP nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT TOMASZOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Antoniego 41
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-tomaszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-tomaszowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-925d8dc5-8c3f-46e7-b3d6-ee2655aae6bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania pn.: „Modernizacja instalacji elektrycznej w całym budynku szkolnym – ZSP nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-925d8dc5-8c3f-46e7-b3d6-ee2655aae6bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00452299
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029573/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej - Modernizacja instalacji elektrycznej w całym budynku szkolnym - ZSP nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00405136
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie pełnej, kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.:
„Modernizacja instalacji elektrycznej w całym budynku szkolnym – ZSP nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim”, wraz z:
inwentaryzacją, sprawowaniem nadzoru autorskiego i przekazaniem praw autorskich.
Zamówienie obejmuje całokształt dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla wykonania na/w budynku Zespołu Szkół
Ponadpodstawowych Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Nadrzecznej 17/25 (dz.nr ewid. 329/25, obr.7)
następujących zadań:
- wymiana instalacji elektrycznej w całym budynku szkoły z wyłączeniem hali i bloku sportowego,
- budowa instalacji fotowoltaicznej,
- modernizacja instalacji niskonapięciowych: sieć komputerowa, monitoring, instalacja telekomunikacyjna,
- malowanie pomieszczeń szkoły objętych powyższymi pracami,
- wszelkie prace towarzyszące.
2. Należy uwzględnić i zaprojektować w ramach niniejszego zamówienia wszelki zakres, rozwiązania, itp., nieujęte powyżej,
a potrzebne dla: zapewnienia funkcjonowania obiektu zgodnie z przeznaczeniem, przepisami, normami; zapewnienia
zgodności projektu z obowiązującymi przepisami i normami, wytycznymi branżowymi; zapewnienia faktycznej możliwości
wykonania zadania.
Dokumentacja ma być kompletna z punktu widzenia celu jakiemu ma służyć i gwarantować wykonanie wszystkich prac i
działań w celu wykonania zadania zgodnie z przedmiotem zamówienia, przepisami, normami, sztuką budowlaną i wiedzą
techniczną.
3. Zakres rzeczowy zamówienia:
a) inwentaryzacja na potrzeby opracowania - 4 kpl. wersji papierowej + wersja elektroniczna w formacie: dla opisów - *.doc i
*.pdf, dla rysunków - *.pdf i *.dwg
b) dokumentacja projektowa tj. projekty budowlane techniczne i projekty wykonawcze, (z zastrzeżeniem ust. 4 lit. i poniżej),
wszystkich niezbędnych branż (dopuszcza się projekty techniczno-wykonawcze), sporządzone m.in. zgodnie z
Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy
dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno
użytkowego (Dz. U. 2021 poz. 2454) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 11 września 2020 r. w
sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (t.j. Dz. U. 2022 poz. 1679 z późn. zm.), wraz z wszelkimi:
warunkami, decyzjami, opiniami, uzgodnieniami, sprawdzeniami, ewentualnymi odstępstwami, pozwoleniami oraz innymi
dokumentami wymaganymi przepisami niezbędnymi dla opracowania dokumentacji, które wyniknęły w trakcie prac
projektowych, – 4 kpl. wersji papierowej + wersja elektroniczna w formacie: dla opisów - *.doc i *.pdf, dla rysunków - *.pdf i
*.dwg
c) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót wszystkich niezbędnych branż, sporządzone m.in. zgodnie z
Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy
dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno
użytkowego (Dz. U. 2021 poz. 2454) – 3 kpl. + wersja elektroniczna w formacie *.pdf i *.doc
d) przedmiar robót wszystkich niezbędnych branż – 3 kpl. + wersja elektroniczna w formacie *.pdf i *.ath lub *.kst
e) kosztorysy inwestorskie wszystkich niezbędnych branż - wykonane m.in. zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i
Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego,
obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w
programie funkcjonalno-użytkowym (Dz.U. 2021 poz. 2458) – 3 egz. + wersja elektroniczna w formacie *.pdf i *.ath lub *.kst
Dopuszcza się włączenie opracowań z lit. a do opracowania z lit. b.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61121,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DB UNIT Tomasz Kuprianowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5432103034
7.3.3) Ulica: Żytnia 5
7.3.4) Miejscowość: Rozalin
7.3.5) Kod pocztowy: 05-831
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
| 2024-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |