Dostawa materiałów szewnych i innych wyrobów medycznych inwazyjnych wykorzystywanych podczas zabiegów operacyjnych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o.
SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PRABUTACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00219297
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-26 13:45
- Lokalizacja
- Prabuty, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5811956717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki
Wykonawcy
6 przyznanych
MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
73 883,02 PLNJOHNSON & JOHNSON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4173,12 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
77 591,25 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
1927,8 PLNVYGON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
8092,44 PLNMEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
73 883,02 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.