Usługa cateringu dla uczestników projektu „ODPOWIEDZIALNI ZA PRZYSZŁOŚĆ” realizowanego przez Podkarpacką WK OHP w Rzeszowie
Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00220805
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-27 10:53
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8131294791
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłkówUsługi podawania posiłków
Wykonawcy
8 przyznanych
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "DĘBNIANKA"WIERZAWICE 517, PL
35 000 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
50 000 PLNSPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "DĘBNIANKA"WIERZAWICE 517, PL
39 000 PLNSPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "DĘBNIANKA"WIERZAWICE 517, PL
39 000 PLNSPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "DĘBNIANKA"WIERZAWICE 517, PL
35 000 PLNSPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "DĘBNIANKA"WIERZAWICE 517, PL
35 000 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
50 000 PLNANNA FILIPCZYKWola Radziszowska, PL
50 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.