Usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. B, C oraz kursu kwalifikacji wstępnej przyspieszonej dla uczestników projektu „ODPOWIEDZIALNI ZA PRZYSZŁOŚĆ” z jednostek podległych PWK OHP w Rzeszowie
Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00220807
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-27 10:53
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8131294791
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkół jazdy
Wykonawcy
10 przyznanych
LIGA OBRONY KRAJUKraków, PL
15 995 PLNLIGA OBRONY KRAJUKraków, PL
35 750 PLNLIGA OBRONY KRAJUKraków, PL
7200 PLNLIGA OBRONY KRAJUKraków, PL
3300 PLNMAGDALENA ZIEMIAŃSKA-GŁUSZKOSanok, PL
16 500 PLNLIGA OBRONY KRAJUKraków, PL
15 995 PLNWIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE 'MOTOS' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStalowa Wola, PL
17 450 PLNBEATA BUGIERAPrzemyśl, PL
24 500 PLNBEATA BUGIERAPrzemyśl, PL
7100 PLNWACŁAW OCHOTAChłopice 69, PL
27 520 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.