Przebudowa drogi krajowej nr 10 poprzez budowę chodnika w km 302+277-302+310 str. L
Gmina Wielka Nieszawka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00220982
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00220982/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-27 11:30
- Lokalizacja
- Wielka Nieszawka, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a9854c03-a621-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 8792593680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00220982 z dnia 2024-02-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi krajowej nr 10 poprzez budowę chodnika w km 302+277-302+310 str. L
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielka Nieszawka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Toruńska 12
1.5.2.) Miejscowość: Wielka Nieszawka
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-165
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wielkanieszawka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielkanieszawka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a9854c03-a621-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi krajowej nr 10 poprzez budowę chodnika w km 302+277-302+310 str. L2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9854c03-a621-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00220982
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045880/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa drogi krajowej nr 10 poprzez budowę chodnika w km 302+277 - 302+310
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00083204
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIT.271.2.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi krajowej nr 10 poprzez budowę chodnika w km 302+277-302+310 str. L
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) Korytowanie pod konstrukcję chodnika.
2) Wbudowanie warstwy odcinającej z piasku.
3) Wbudowanie podbudowy zasadniczej.
4) Ułożenie nawierzchni chodnika.
5) Profilowanie poboczy.
6) Uporządkowanie terenu po wykonanych pracach.
7) Obsługę geodezyjną.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa opracowana przez firmę Usługi Drogowe sp. z o.o., ul. Wiejska 89, 87-800 Włocławek.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 3, art. 260 ust. 2 ustawy Pzp, zamawiający informuje,że unieważnił postępowanie.
Uzasadnienie: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia.
| 2024-02-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |