Świadczenie usług transportu dla Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie w 2024 r.
Gmina Miejska Kraków - Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana z siedzibą w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00221138
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-27 12:03
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6761243707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
6 przyznanych
MAGDALENA JAKUBASBiadoliny Radłowskie, PL
110 000 PLNMAGDALENA JAKUBASBiadoliny Radłowskie, PL
126 000 PLNMAGDALENA JAKUBASBiadoliny Radłowskie, PL
135 000 PLNMAGDALENA JAKUBASBiadoliny Radłowskie, PL
80 000 PLNMAGDALENA JAKUBASBiadoliny Radłowskie, PL
80 000 PLN"GLOBBO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKąclowa, PL
7400 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.