„Zakup i dostawa Zestawów oświetleniowych na potrzeby Policji garnizonu śląskiego”

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00452315
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00452315/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-08-09 11:43
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89148793-180d-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
Identyfikator
6340137913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00452315 z dnia 2024-08-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa Zestawów oświetleniowych na potrzeby Policji garnizonu śląskiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270208292

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lompy 19

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-038

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.7.) Numer telefonu: 47-851-20-50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ka.policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slaska.policja.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://slaska-policja.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup i dostawa Zestawów oświetleniowych na potrzeby Policji garnizonu śląskiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89148793-180d-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00452315

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00244141/34/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Zakup i dostawa zestawów oświetleniowych na potrzeby Policji garnizonu śląskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00334613

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380-137/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 255412,21 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 42 Zestawów oświetleniowych na potrzeby Policji garnizonu śląskiego bez podziału na zadania (minimalne wymagania) w skład którego wchodzą;
• co najmniej 1 lampa zamocowana na obrotowej głowicy,
• siła światła na poziomie min. 5000 lumenów,
• minimum 2 tryby świecenia,
• klasa szczelności zestawu co najmniej IP-65
• akumulator z zasilaczem i prostownikiem umożliwiającym także doładowanie z instalacji samochodowej wraz z niezbędnymi przewodami zasilającymi,
• pojemność akumulatora (lub zestaw max. dwóch akumulatorów) powinna zapewnić co najmniej 6 godzin nieprzerwanego świecenia lampy, w trybie zapewniającym najjaśniejsze światło,
• maszt – statyw składany lub segmentowy, o wysokości min. 1900mm, posiadający trójnóg stabilizujący maszt,
• pojemnik/ torba transportowa
• waga całego zestawu maksymalnie do 15 kg.
• gwarancja na lampy i akumulatory minimum 24 miesiące.
• serwis w okresie gwarancji bezpłatny ( w tym bezpłatny odbiór i bezpłatna dostawa po naprawie).
• na czas naprawy powyżej 7 dni kalendarzowych Zamawiający wymaga dostarczenia urządzenia zastępczego o tych samych parametrach.
2. CPV: 31520000-7 – lampy i oprawy oświetleniowe.
3. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
4. Szczegółowe informacje dotyczące opisu przedmiotu zamówienia i jego zakresu oraz sposobu realizacji znajdują się w:
• Załącznik nr 1 – formularz ofertowy
• Załącznik nr 2 – projektowane postanowienia umowy
• Załączniki nr 3 – opis przedmiotu zamówienia
5. Zamawiający wymaga aby cały asortyment objęty przedmiotem umowy był fabrycznie nowy, gatunku I oraz spełniał normy jakościowe i użytkowe zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr 3 do SWZ.
6. Zamawiający wymaga aby asortyment był dostarczony w terminie nie dłuższym niż 35 dni roboczych, zgodnie z oświadczeniem na formularzu ofertowym, licząc od dnia zawarcia umowy.
7. W okresie udzielonej gwarancji Zamawiający nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, wszystkie koszty
związane z obsługą gwarancyjną ponosi Wykonawca.
8. W okresie gwarancji zestawy oświetleniowe podlegające naprawie/wymianie, będą odbierane przez
Wykonawcę z miejsca dostawy i dostarczane z powrotem do miejsc wskazanych przez Zamawiającego.
9. Na czas naprawy powyżej 7 dni kalendarzowych Zamawiający wymaga aby Wykonawca dostarczy urządzenie zastępcze o tych samych parametrach bądź lepszych niż urządzenie będące przedmiotem zamówienia.
10. Zamawiający dopuszcza podwykonawców. W przypadku gdy Wykonawca będzie korzystał z podwykonawców Zamawiający żąda wskazania części zamówienia, które zamierza im powierzyć oraz podania nazw firm podwykonawców i danych kontaktowych, jeśli są już znane (załącznik nr 1 do SWZ).
11. Wykonawca zapewni ochronę przekazywanych danych osobowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (dalej RODO). Obowiązek poinformowania podwykonawców, podmiotów trzecich i członków konsorcjum o przetwarzaniu danych osobowych spoczywa na Wykonawcy. Oświadczenie Wykonawcy o wypełnieniu obowiązków wynikających z art. 13 lub art. 14 RODO wobec osób fizycznych, od których dane osobowe bezpośrednio lub pośrednio pozyskał w celu ubiegania się o niniejsze zamówienie złożone w załączniku nr 1 do SWZ – formularz ofertowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawą prawną unieważnienia postępowania jest art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, który stanowi, że: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
Do wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 06.06.2024 r. do godziny 09:00 zostały złożone 3 oferty, które podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2024-08-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy