„Modernizacja infrastruktury drogowej w miejscowościach Dobrzykowice, Kamieniec Wrocławski, Nadolice Wielkie w gminie Czernica”

GMINA CZERNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00221426
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00221426/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-02-27 13:00
Lokalizacja
Czernica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d63f363d-b464-11ee-b628-1a85378e6c0a
Identyfikator
9121101093
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie różnych nawierzchniOkrzesywanie drzewRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy dróg głównychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie oznakowania drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII WODNEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOleśnica, PL · lot 0
1 840 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00221426 z dnia 2024-02-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja infrastruktury drogowej w miejscowościach Dobrzykowice, Kamieniec Wrocławski, Nadolice Wielkie w gminie Czernica”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934986

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Czernica

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-003

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@czernica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://czernica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czernica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja infrastruktury drogowej w miejscowościach Dobrzykowice, Kamieniec Wrocławski, Nadolice Wielkie w gminie Czernica”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d63f363d-b464-11ee-b628-1a85378e6c0a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00221426

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00041218

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZW.271.2.1.2024.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są kompletne roboty budowlane polegające na wykonaniu modernizacji (przebudowa, remont) dwóch odcinków dróg, oraz budowa oświetlenia drogowego jednej drogi na terenie Gminy Czernica, w podziale na zadania:
• Zadanie 1 - Modernizacja drogi ul. Widawskiej na odcinku od ul. Lazurytowej do ul. Brylantowej w Dobrzykowicach;
• Zadanie 2 - Modernizacja jezdni ul. Zacisze w miejscowości Kamieniec Wrocławski;
• Zadanie 3 - Modernizacja drogi w zakresie budowy oświetlenia drogowego ul. Sportowej w Nadolicach Wielkich.
2) Przedmiotowe zamówienie inwestycyjne będzie współfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych przyjętego uchwałą Rady Ministrów nr 84/2021 z dnia 1 lipca 2021 r. (zmienionej uchwałą Rady Ministrów z dnia 28 grudnia 2021 r. nr 176/2021, uchwałą Rady Ministrów nr 87/2022 z dnia 26 kwietnia 2022r. oraz uchwałą Rady Ministrów nr 205/2022 z dnia 13 października 2022r.) zgodnie ze wstępną promesą nr Edycja6PGR/2023/1126/PolskiLad.
3) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, w którym określono wymagania jakościowe głównych elementów przedmiotu zamówienia, został opisany w dokumentacji przetargowej stanowiącej załączniki nr 10 do SWZ.
4) Termin gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia nie może być krótszy niż 60 miesięcy od dnia zakończenia realizacji przedmiotu zamówienia a na oprawy oświetleniowe 120 miesięcy.
5) Wykonanie i montaż 6 szt. tablic informacyjnych (po 2 szt. odrębnie dla każdego zadania), zgodnych z wytycznymi Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
6) Uwaga: W trakcie robót drogowych dla zadania 1 mogą być w tym samym czasie prowadzone w pasie drogowym roboty związane z realizacją zadania pn. „Wykonanie robót budowlano – montażowych dla zadania II: Likwidacja 5 wypłyceń na gazociągu - Zamknięcie obw. Wrocławia, odg. Jeszkowice – Kiełczów w miejscowościach Jeszkowice, Kiełczówek, Dobrzykowice (wstępnie planowane na maj/czerwiec 2024 r.). Roboty drogowe na tym odcinku (zgodnie z załącznikiem graficznym) należy prowadzić dopiero po zakończeniu prac na sieci gazowej. Należy przy planowaniu, wycenie i realizacji robót drogowych uwzględnić to ewentualne utrudnienie.
7) UWAGA: Infrastrukturę podziemną przed rozpoczęciem robót należy sprawdzić w serwisie www.wrosip.pl moduł infrastruktura i EWID.
8) Załączone przedmiary robót służą wyłącznie jako materiał pomocniczy dla Wykonawcy w celu sporządzenia wyliczenia ceny ofertowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

77341000-2 - Okrzesywanie drzew

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233121-3 - Roboty w zakresie budowy dróg głównych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1840000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2637221,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1840000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynierii Wodnej i Ochrony Środowiska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 911-000-99-00

7.3.3) Ulica: Południowa 1

7.3.4) Miejscowość: Oleśnica

7.3.5) Kod pocztowy: 56-400

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1840000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 168 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania umowy: 24 tygodnie od dnia podpisania umowy.
2024-02-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane