Przebudowa drogi gminnej nr 110515W Pietrusin – Stromiecka Wola – Żust Etap II oraz Przebudowa drogi gminnej nr 110528W w Podlesiu Małym Etap II
Gmina Stromiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00221639
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00221639/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-02-27 13:42
- Lokalizacja
- Stromiec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-24be2df2-a589-11ee-948d-82b0c04ef850
- Identyfikator
- 7981426072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00221639 z dnia 2024-02-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 110515W Pietrusin – Stromiecka Wola – Żust Etap II oraz Przebudowa drogi gminnej nr 110528W w Podlesiu Małym Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stromiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224025
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piaski 4
1.5.2.) Miejscowość: Stromiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-804
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486191020
1.5.8.) Numer faksu: 486191012
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugstromiec@ugstromiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugstromiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugstromiec.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 110515W Pietrusin – Stromiecka Wola – Żust Etap II oraz Przebudowa drogi gminnej nr 110528W w Podlesiu Małym Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24be2df2-a589-11ee-948d-82b0c04ef850
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00221639
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-02-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00067923/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa drogi gminnej nr 110515W Pietrusin – Stromiecka Wola – Żust Etap II oraz Przebudowa drogi gminnej nr 110528W w Podlesiu Małym Etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00577206
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZWI.271.1.10.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2008054,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 110515W Pietrusin – Stromiecka Wola – Żust Etap II oraz Przebudowa drogi gminnej nr 110528W w Podlesiu Małym Etap II” obejmująca:
1) Przebudowę drogi gminnej nr 110528W w Podlesiu Małym Etap II stanowiącej działkę o nr ewidencyjnym 639/1, obręb geodezyjny 0024 Stromiec Podlesie oraz działkę o nr ewidencyjnym 118/1, 115/1, obręb geodezyjny 0028 Grabowy Las na odcinku 612 mb, zgodnie z dokumentacją techniczną stanowiącą załącznik nr 8 do niniejszego SWZ.
a) Podstawowe parametry techniczne drogi po przebudowie:
- Klasa techniczna drogi – dojazdowa (D)
- Prędkość projektowa – Vp=30km/h
- Kategoria obciążenia ruchem – KR1
- Szerokość jezdni – 5,00m
- Szerokość pobocza – 0,75m
- Szerokość chodnika – 2,00m
- Całkowita długość projektowanego odcinka drogi wynosi~612,00m
- Powierzchnia jezdni~3010m2
- Spadek poprzeczny jezdni – jednostronny 2-7%
- Spadek poprzeczny pobocza – 8%
b) Zakres robót objętych przebudową obejmuje:
• frezowanie istniejących warstw bitumicznych,
• usunięcie warstwy humusu w miejscach przeznaczonych pod chodniki,
• ścinanie istniejących poboczy,
• wykonanie wzmocnienia istniejących podbudowy drogi,
• wykonanie podbudowy nawierzchni zjazdów i chodników,
• wykonanie nowych przepustów (w ciągu rowu) pod zjazdami w przypadku ich braku lub złego stanu,
• wykonanie nawierzchni zjazdów i chodników,
• wykonanie oczyszczenia , profilacji i odtworzenia istniejących rowów przydrożnych,
• wykonanie odmulenia istniejących przepustów pod zjazdami,
• wykonanie warstw bitumicznych nawierzchni betonu asfaltowego,
• wykonanie nowych poboczy,
• obsianie skarp rowów mieszanką traw na warstwie ziemi urodzajnej.
2) Przebudowę drogi gminnej nr 110515W Pietrusin – Stromiecka Wola – Żust Etap II stanowiącej działkę o nr ewidencyjnym 288,303, obręb geodezyjny 0025 Wola Stromiecka na odcinku 1570,00mb, zgodnie z dokumentacją techniczną stanowiącą załącznik nr 9 do niniejszego SWZ.
a) Podstawowe parametry techniczne drogi po przebudowie:
- Klasa techniczna drogi – dojazdowa (D)
- Prędkość projektowa – Vp=50km/h
- Kategoria obciążenia ruchem – KR1
- Szerokość jezdni – 5,00m
- Szerokość pobocza – 0,75m
- Całkowita długość projektowanego odcinka drogi wynosi~1570,00m
- Powierzchnia jezdni~7850m2
- Spadek poprzeczny jezdni – daszkowy
- Spadek poprzeczny poboczy do – 8%
b) Zakres robót objętych przebudową obejmuje:
• wykonanie konstrukcji podbudowy drogi,
• wykonanie nawierzchni jezdni,
• wykonanie poboczy,
• wykonanie zjazdów na posesję,
3) W zakresie organizacji i przebiegu robót dla ww. dróg – Wykonawca ma obowiązek sporządzenia i zatwierdzenie projektu czasowej zmiany organizacji ruchu wraz z jego wdrożeniem i utrzymywaniem w okresie prowadzenia prac budowlanych.
4) Wykonawca własnym staraniem opracuje, (projekt docelowej organizacji ruchu podlega opinii Zamawiającego) zatwierdzi a następnie wdroży projekt stałej organizacji ruchu (wymianie podlegają wszystkie znaki na odcinku objętym opracowaniem – zdemontowane znaki stanowią własność Zamawiającego i należy je dostarczyć do jego siedziby). Opracowany staraniem Wykonawcy projekt stałej organizacji ruchu, Wykonawca przedłoży do wymaganych przepisami prawa uzgodnień w terminie do miesiąca od przekazania placu budowy
Przy opracowywaniu projektu stałej organizacji ruchu należy uwzględnić dla wszystkich przebudowywanych dróg objętych postepowaniem wykonanie linii krawędziowych oraz rozgraniczających pasy drogowe.
Oznakowanie poziome należy wykonać w technologii grubowarstwowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2469907,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3561031,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2469907,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDROMEX RADOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7963004047
7.3.3) Ulica: Wolanowska
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2469907,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 280 dni
| 2024-02-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |