Dostawa sprzętu medycznego do zabiegów chirurgicznych na potrzeby "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o.
"PRO-MEDICA" W EŁKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00222289
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-02-28 08:21
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8481630309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przyrządy używane na salach operacyjnychPojemniki chirurgicznePrzyrządy chirurgiczneKosze chirurgiczneSystemy chirurgiczne do lokalizacji i śledzeniaDrenyUrządzenia elektrochirurgiczneMateriały medyczne
Wykonawcy
14 przyznanych
MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
446 706 PLNMEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
446 706 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
18 983,8 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
18 983,8 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
18 983,8 PLN"BERYL MED POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
18 983,8 PLNAPPLIED MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
44 722,8 PLNKARL STORZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
152 861,55 PLNKARL STORZ Polska Sp. z o.o.Warszawa, PL
152 861,55 PLNSURG-TECH LEKI I KUCHARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAJasin, PL
170 312,4 PLNRAFAŁ ROSŁANIECOTWOCK, PL
6156 PLNKARL STORZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
152 861,55 PLNOLYMPUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
14 501,7 PLNBOWA INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWASuchy Las, PL
51 263,28 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.