„Cykliczny zakup i dostawa chemii gospodarczej i artykułów higienicznych dla obiektów MOSiR w Sosnowcu”.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00164587
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00164587/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-27 08:14
Lokalizacja
Sosnowiec, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fc008c47-1686-487e-a4c9-6080d1d82f30
Identyfikator
6443453672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki czyszczące

Wykonawcy

1 przyznane

"MICRO-MAX" SPÓŁKA JAWNA, JANUSZ GIZA, ANDRZEJ KUBALSKIChorzów, PL · lot 0
175 811,92 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00164587 z dnia 2025-03-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Cykliczny zakup i dostawa chemii gospodarczej i artykułów higienicznych dla obiektów MOSiR w Sosnowcu”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000330051

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: v.blasiak@um.sosnowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mosir.sosnowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umsosnowiec.logintrade.net/zapytania_email,189432,0d1cb8a84009583c1adf5ba7715d1ab8.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Cykliczny zakup i dostawa chemii gospodarczej i artykułów higienicznych dla obiektów MOSiR w Sosnowcu”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc008c47-1686-487e-a4c9-6080d1d82f30

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00164587

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00097157

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.C.271.1.12.2025.VB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiot zamówienia polega na: cyklicznym zakupie i dostawach chemii gospodarczej i artykułów higienicznych dla obiektów MOSiR w Sosnowcu.
1.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
1.3. Szczegółowy wykaz asortymentu został zawarty w Załączniku nr 2.1. do SWZ.
1.4. Szczegółowe wymagania dotyczące dostaw zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
1.5. Zamawiający przewiduje możliwość 2-krotnego wznowienia zamówienia, z których każde polegać będzie na powtórzeniu przedmiotu zamówienia na okres równy okresowi realizacji umowy.
1.6. Zamawiający poinformuje pisemnie Wykonawcę, że skorzysta ze wznowienia najpóźniej dwa miesiące przed upływem terminu obowiązywania umowy. Wykonawca zobowiązany jest złożyć w formie pisemnej oświadczenie o wyrażeniu zgody na wznowienie zamówienia w terminie do 7 dni od dnia otrzymania informacji od Zamawiającego. W przypadku braku reakcji Wykonawcy w wyżej wymienionym okresie, Zamawiający uzna, że Wykonawca nie wyraża zgody na wznowienie zamówienia.
1.7. W przypadku niepoinformowania Wykonawcy w terminie opisanym w pkt 1.7, należy przyjąć, że Zamawiający nie będzie korzystał ze wznowienia. Wykonawca nie będzie miał żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego, w przypadku gdy Zamawiający ze wznowienia nie skorzysta.
1.8. Szczegółowe zapisy dotyczące wznowień umowy zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175811,92 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319043,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 175811,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MICRO-MAX SPÓŁKA JAWNA, JANUSZ GIZA, ANDRZEJ KUBALSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6272426584

7.3.4) Miejscowość: SOSNOWIEC

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 175811,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-03-18 do 2026-03-18
2025-03-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy