Wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży

GMINA RÓŻAN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00164599
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00164599/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-27 08:20
Lokalizacja
Różan, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-17f12a68-15bf-4208-adc4-f08eb93ecdeb
Identyfikator
7571479991
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznejWynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcąUsługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00164599 z dnia 2025-03-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RÓŻAN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Obrońców Różana 4

1.5.2.) Miejscowość: Różan

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-230

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminarozan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rozan.bipgminy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17f12a68-15bf-4208-adc4-f08eb93ecdeb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17f12a68-15bf-4208-adc4-f08eb93ecdeb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00164599

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027395/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00118025

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIOŚ.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na zorganizowaniu wypoczynku letniego dla dzieci. Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

55240000-4 - Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
2025-03-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi